Firma

O nas

Spółka INVEST została założona 20.12.2002r.

Siedziba Spółki znajduje się  w Ropczycach przy ulicy Przemysłowej 7, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładów Magnezytowych Ropczyce S.A.

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi doradcze, projektowe, instalacyjne i serwisowe dotyczące procesu inwestycyjnego związanego z ceramiką ogniotrwałą, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości tych usług oraz ich kompleksowości.

Spółka ma na swoim koncie znaczące sukcesy związane z kompleksową obsługą ceramiczną przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, polegające na zwiększeniu eksploatacyjnej wytrzymałości urządzeń cieplnych.
Prace zarówno usługowe jak i serwisowe, dopasowywane są do potrzeb i wymagań klienta i realizowane są siłami w wyspecjalizowanych oddziałach zamiejscowych działających w bezpośrednim sąsiedztwie odbiorców naszych usług.

Invest Sp. z o.o.   współpracuje z liderem w produkcji zasadowych materiałów ogniotrwałych na rynku polskim – Zakładami Magnezytowymi „Ropczyce” S.A. oraz z innymi krajowymi i zagranicznymi producentami materiałów ogniotrwałych.

INVEST Sp. z o.o.

Czym się zajmujemy

Nasza działalność

Spółka prowadzi szeroko pojętą działalność marketingowo-serwisową  realizowaną w branży:

-hutnictwa żelaza i stali;

-przemyśle metali nieżelaznych;

-przemyśle odlewniczym;

-przemyśle cementu i wapna;

zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Nasze Oddziały Zamiejscowe
  • Oddział Ostrowiec Świętokrzyski
  • Oddział Remontów Ceramicznych w Ropczycach
  • Oddział Chorzów
  • Oddział Częstochowa
  • Oddział w Gliwicach

Ponadto INVEST Sp. z o.o. realizuje własne projekty związane z wdrażaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie oferowania, sprzedaży, zabudowy i serwisowania urządzeń cieplnych zabudowanych materiałami ogniotrwałymi.